Насмевките на нашите најмили се бесценети. Токму затоа и годинава во соработка со фабриката “Дојран стил” претпразнично доделивме пакетчиња за основците од сите населени места.

Со ова градоначалникот Ангов им ја честиташе новата 2022ра година на учениците и им посака многу здравје, среќа и успех во секое поле од животот.

 

 

 

Previous Демант во врска со Извештаите од мониторинг на вода од Дојранското Езеро

Заследете не

Кеј 5-ти Ноември бб
1487 Стар Дојран,

Пон – Петок
07:30 – 15:30

Приемни денови

Одделение за даноци, такси и други приходи и Данок на имот – секој работен ден од 07:30 до 15:30 часот

Одделение за урбанизам – секој работен ден од 07:30 до 15:30 часот

Комунално одделение – секој работен ден од 07:30 до 15:30 часот

Новости и ажурирања

Најновите вести, написи и ресурси на Општина Дојран, испратени директно до вашата е-маил адреса.

Accessibility